O nas:

Niepubliczne przedszkole „BOCIANIE GNIAZDO” to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie nawiązywałopierwsze przyjaźnie, zdobywało nowe umiejętności i nabywało wiedzę.Naszym głównym celem jest kształtowanie wrażliwości moralnej u najmłodszych oraz skutecznenauczanie poprzez zabawy.

Kadra Pedagogiczna:

1. Beata Witwicka-Puhacz
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

2. Emilia Jaworska
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Oferujemy:

Łagodne wprowadzenie dzieci w świat przedszkola, ciepłą domową atmosferę, troskliwą, profesjonalną opiekę, stymulowanie twórczej aktywności dziecka i wszechstronny rozwój społeczny, intelektualny, motoryczny i emocjonalny dziecka, spotkania z językiem angielskim, zajęcia rytmiczno – muzyczne, indywidualne podejście do każdego dziecka, odkrywanie talentów, bezstresową naukę samodzielności w zakresie samoobsługi, nabywanie pierwszych doświadczeń społecznych, przygotowanie przedszkolne zgodnie z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Działamy jako przedszkole niepubliczne.

Opieramy się na stałych zasadach, zapewniamy bezpieczeństwo oraz gwarantujemy indywidualne podejście. W naszym przedszkolu organizujemy wiele ciekawych zajęć, takich jak ćwiczenia karate, zajęcia taneczne oraz interaktywne. Tworzymy niewielkie grupy i pracujemy na wyliczankach, piosenkach i zabawach ruchowych. Nasze przedszkole pozwoli Twojemu dziecku zdobyć umiejętności oraz wiedzę, które zapewnią mu lepszy start w szkole. Z naszych zajęć dzieci wynoszą zdolność uczenia się i umiejętność zapamiętywania.

Zasady rekrutacji:

Dzieci przyjmowane są według zasady kolejności zgłoszeń. W przypadku zgłoszenia się większej ilości dzieci niż założona liczba w grupach wiekowych, otwierana jest lista rezerwowa.
Przedszkole zawiera umowy cywilno-prawne z rodzicami na okres 12 miesięcy.

Kontakt w sprawie zapisu dziecka do przedszkola:
dyrektor: mgr Anna Łakoma-Świątkiewicz
tel. 691-161-312
e-mail:przedszkole.bocianie@o2.pl

Kontakt:

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE „BOCIANIE GNIAZDO”
Dyrektor mgr Anna Łakoma-Świątkiewicz
Ul. Mieszka I, 66-300 Międzyrzecz
Tel. 691-16-13-12 lub605-767-234

e-mail:przedszkole.bocianie@o2.pl
facebook:Przedszkole Bocianie Gniazdo

Dane do wpłat na konto bankowe: